конспект урока Мәтіндік редактор Word аралына саяхат (қайталау сабақ)
Сабақтың тақырыбы: Мәтіндік редактор Word аралына саяхат (қайталау сабақ)
Сабақтың мақсаты: оқушыларға мәтіндік процессор жайлы түсінік бере отырып, алған білімдерін кеңейтіп, қажет кезінде пайдалана білуге үйрету, компьютерде емін-еркін мәтіндік процессорда құжаттарды құруға, сақтауға, үйрету.
Білімділігі: білімділікке, салауаттылыққа, ойлау ұшқырлығын дамыту
Тәрбиелігі: икемділік қасиетімен шабытты болуға қалыптастыру
Дамытушылығы: оқушылардың ойлау қабілетімен қызығушылығын арттыру
Сабақтың типі: қайталау сабағы
Көрнекілігі: Интерактивті тақта, компьютерлер, компьютер (MS Word прогаммасы, үлестірмелі тапсырмалар, оқулық, слайд-шоу.
Сабақтың жоспары:
Ò І. Ұйымдастыру
Ò ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. «Сәйкестендіру»
Ò ІІI. «Сиқырлы жемістермен» сабақты қайталау
Ò ІV. Практикалық жұмыс (түрлі-түсті деңгейлік карточкалық тапсырмалар.)
Ò V. Бекіту. “Ребустар шешу”
Ò VI. Бағалау
Сәлеметсіздер ме оқушылар, көңіл-күйлеріңіз қалай? Мен сіздерге стикерлер таратып бердім сол стикердің шетіне сабақ басындағы көңіл күйлеріңізді сипаттайтын смайликти салыңыздар. Салып болсақ партаның шетіне койып коямыз. Бүгін бізде мәтіндік редактор Word бағдарламасын қайталау сабағы. Сабағымыздың тақырыбын «Мәтіндік редактор Word-аралына саяхат (қайталау сабақ)» деп алдық. Сабақ барысында тақырыпты қайталап аралдарға саяхат жасаймыз.
1. Бірінші аралымыз «Білгенге маржан» деп аталады. Бұл аралда біз сәйкестендіру тапсырмасын орындаймыз.
Выходные данные (библиографическая ссылка):
Батырбеков Н. С. Мәтіндік редактор Word аралына саяхат (қайталау сабақ) // Международный каталог для учителей, преподавателей и студентов «Конспекты уроков» // URL: https://xn----dtbhtbbrhebfpirq0k.xn--p1ai/informatika/6-klass/file/38665-m-tindik-redaktor-word-aralyna-sayakhat-ajtalau-saba (дата обращения: 13.04.2025)- Код сағаты
- Графикалық объктілерді кірістіру және пішімдеу
- Таблицы. Создание таблиц
- Программирование линейных алгоритмов
- Информационное моделирование как метод познания
- Алгоритм
- Киберспорт как элемент внеурочной деятельности дополнительного образхования