конспект урока Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеулер мен теңсіздіктерді шешу
Сабақтың тақырыбы: Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеулер мен теңсіздіктерді шешу.
Сабақтың мақсаты:
1.Оқушылардың білімін пысықтау, жүйелеу, тақырыпты меңгеру деңгейлерін анықтау.
2.Оқушыларды үнемі өз білімдерін қорытындылауға, пысықтауға, толықтырып отыруға тәрбиелеу, жеке жұмыс жасауға дағдыландыру, білімдерін тереңдету.
3.Оқушылардың есте сақтау қабілеттерін дамыту, ұйымшылдыққа, шапшаңдыққа баулу.
Міндеттері: - Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеуге арналған есептерді шығара білу; - Санды теңсіздіктердің қасиеттерін білу; - Координаталық түзуде сан аралықтарды ажырата білу. Координаталық түзуде қиылысуын және бірігуін таба білу: - Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздікке арналған есептерді шығара білу. Сабақтың көрнекілігі: үлестірме кеспелер, интерактивті тақта,плакаттар, қазақ – орыс халықтарының тағамдары. Техникалық құрал: проектор, слайд Сабақтың типі: қайталау сабағы Сабақтың түрі: топтық жұмыс арқылы білімді пысықтау сабағы. Сабақтың әдіс – тәсілі: сұрақ – жауап, практикалық Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ( 3 минут) А)Оқушыларды түгендеу Ә) Сергіту сәті «Шаттық шеңбері» жылы лебіздер арқылы. Б) Топтастыру Геометриялық (Оқушыларды екі топқа бөлу «Теңдеулер» және «Теңсіздіктер»)
Выходные данные (библиографическая ссылка):
Токина Ж. А. Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеулер мен теңсіздіктерді шешу // Международный каталог для учителей, преподавателей и студентов «Конспекты уроков» // URL: https://xn----dtbhtbbrhebfpirq0k.xn--p1ai/matem/6-klass/file/10246-ashy-saba-bir-ajnymalysy-bar-syzy-ty-te-deuler-men-te-sizdikterdi-sheshu (дата обращения: 21.11.2024)- Рисунки по координатам
- У войны не детское лицо...
- Сравнение обыкновенных дробей
- Решение уравнений
- Координаталық жазықтық
- Умножение дробей
- Пропорции. Культура Древней Руси
Вместе мы делаем образование лучше!
Сейчас на сайте 3917 пользователей.
Отзывы